Гурткова робота

 Гурток «Основи інформаційних та Web-технологій»

    В даний час комп'ютеризація набуває все більшого поширення в нашому повсякденному житті. І все частіше стає необхідністю володіння не тільки елементарними навичками роботи з комп'ютерною технікою. На жаль, в межах курсу інформатики немає фізичної можливості це зробити в необхідних і достатніх об'ємах. Хоча інтерес до комп'ютера у сучасної молоді є. Крім того, при роботі з комп'ютером користувачі відчутно розширюють і поглиблюють свої знання, вчаться застосовувати їх на практиці, привчаються до творчої та колективній роботи, розвивають увагу, пам'ять, наполегливість, волю, акуратність, поповнюють свій словниковий запас, вчаться логічно мислити.

    В навчальному закладі діє гурток «Основи інформаційних та Web-технологій», під моїм керівництвом.


    На заняттях гуртка учні отримують навички використання сучасних комп'ютерних технологій у навчальній діяльності, набувають вміння опрацьовувати графічну, текстову, табличну, мультимедійну інформацію, знайомляться з базовими поняттями видавничого процесу. Гуртківці опановують роботу з сучасними програмами, мовами програмування,  інформаційно-пошуковими системами. Вчаться створювати комп'ютерні презентації, публікації, відеоролики, web-ресурси; за допомогою графічних редакторів розробляють ілюстративний матеріал. Для проведення профорієнтаційної роботи виготовляють візитки, брошури, буклети. 

   З 11.01 2021 року по 29.01.2021 року пройшла курси підвищення кваліфікації керівників гуртків при  Закарпатському  інституті післядипломної педагогічної освіти.



Роботи гуртківців

Учні гуртківці створили і систематично поповнюють блог учнівського самоврядуваня училища:

Блог учнівського самоврядуванння


Сторінку навчального закладу в соціальній  мережі facebook 

Участь у конкурсі “Мистецтво надійних паролів”

Члени гуртка долучилися до конкурсу постерів із соціальної реклами “Мистецтво надійних паролів” що відбувався з 18 до 24 березня 2024 року в межах заходів до Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week).

Гуртківці створити постери для соціальної реклами на тему використання і зберігання складних та унікальних паролів. 



З нагоди 80-річчя системи профтехосвіти  долучилися до флешмобу #ТворимоПрофосвіту, створивши ролик про   історію нашого навчального закладу, який є найстарішим в Закарпатській області.


Щороку до дня безпечного Інтернету провожу з учнями позакласні заходи:

06.02.2024 року провела з учнями годину спілкування на тему: «Інтернет – користь чи прихована небезпека». Учасники заходу охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків, правилами поведінки в соціальних мережах. 

Участь у конкурсі «Цифрова грамотність»

01 лютого 2024 року  члени гуртка Основи інформаційних та Web-технологій взяли участь у конкурсі «Цифрова грамотність», організованого Національною освітньою платформою «Всеосвіта».

Мета конкурсу: підвищити рівень цифрової грамотності, викликати інтерес учнів до навчання й розвитку; систематизувати й розширити знання про користування гаджетами, а також інтернетом, соціальними мережами та іншими цифровими технологіями.

 За результатами конкурсу 8 здобувачів освіти нагороджені дипломами I, II, Ш ступенів.


07.02.2023 року провела із учнями годину-спілкування «Безпека в мережі Інтернет», в ході якої були обговорені питання безпечної поведінки у Всесвітній мережі, потенційні загрози, випадки порушень прав дитини та механізми її захисту. В ході спілкування здобувачі освіти отримали відповіді на питання «Як розпізнати безпечні сайти», поради з виявлення та нейтралізації негативного впливу кібербулінгу, ознайомилися з правилами створення надійних паролів.


08 лютого 2022 року для учнів  розробила і провела  веб-квест «Безпечний Інтернет», в ході якого здобувачі освіти виконували інтерактивні завдання.

 09.02.2021 року провела з учнями позакласний захід «Я за безпечний Інтернет».

11.02.020 року провела з учнями позакласний захід «Небезпеки в мережі Інтернет».

05.02.2019 року з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій провела з учнями позакласний захід «Я – за безпечний Інтернет».

06.02.2018 року провела позакласний захід «Безпечний Інтернет».

Щороку учні-гуртківці беруть участь у профорієнтаційних заходах:
9 жовтня 2019 року  взяли участь у профорієнтаційному заході  «Вибір професії – крок до успіху»  у рамках  «Форуму кар’єри», який відбувся на базі нашого навчального закладу.

23 листопада 2018 року  взяли участь у Кар’єрному форумі «Освіта, робота, перспектива», який відбувся у Будинку культури смт. Середнє, за організації Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. На захід було представлено відеопрезентацію про навчальний заклад,  профорієнтаційний матеріал (буклети, візитки).
23 листопада 2017 року взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок вакансій», організований Ужгородським районним центром зайнятості.
21 вересня 2017 року взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри», організований Ужгородським міським центром зайнятості спільно з управлінням освіти Ужгородської міської ради.

Для проведення профорієнтаційної роботи створили:

Презентацію про навчальний заклад:


Рекламну презентацію:

Інфографіку:


 

Рекламні буклети:





Оновили веб-сторінки з рекламою професій:
 - Перукар, перукар-модельєр,
 - Візажист,
 - Манікюрник, педикюрник, 
- Швачка, 
- Кравець, 
- Покоївка, адміністратор, агент з організації туризму,
- Офісний службовець, агент з постачання.


У травні 2020 року гуртківці створили відеопривітання до Дня Матері

Презентацію про навчання учнів під час карантину:



Щороку створюють презентації про  "Найпомітніші заходи, проведені радою учнівського самоврядування Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ".


Випустили 18 номерів електронної газети учнівського самоврядування «Вісник»
 

У 2017 році учні-гуртківці створили "Рубрику національно-патріотичного виховання":

У квітні 2017 року створили веб-сторінку "Формування здорового способу життя".

У грудні 2016 року створили веб-сторінку "Правове виховання"

Презентацію «Моя професія кравець» для участі у   ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнівської молоді з професії кравець, 2018 рік.

Презентацію "Портфоліо Зизич Анжеліки", для участі у   ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнівської молоді з професії перукар, 2017 рік.

Створили стенди:
- до 70 річчя КНТЕУ;
- Учнівське врядування;
- Профорієнтаційний куток.



Немає коментарів:

Дописати коментар