Класний керівник

Сценарії виховних годин та позакласних заходів:

9. Виховна година на тему: Шкідливий вплив тютюну на організм людини.


Участь у акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ.

Участь у спортивних змаганнях з волейболу, присвячених ДНЮ СТУДЕНТА.

Екскурсії:

Екскурсія у парк Шенборна

Екскурсія у Закарпатський краєзнавчий музей та музей народної архітектури та побуту. Екскурсія до  об’єктів історико-культурної спадщини місцевого значення Екскурсія у ботанічний сад


Участь у спортивних змаганнях до Дня святого Валентина


Участь у концертних виступах

Випуск стінних газет та осінніх композицій


Участь у безстроковій акції "Закарпаттю чисте довкілля"

   Протягом березня-квітня 2019 року разом з учнями групи № 16 долучилася до безстрокової акції «Закарпаттю – чисте довкілля». Під час заходу було очищено від сміття і приведено в належний стан територію спортивного майданчику, придорожню смугу, прилеглу до училища, територію навчально-виробничого корпусу.
03.10.2019 року. Святкування Дня вчителя. Учні групи № 26 виготовили осінні композиції, випустии стінну газету, взяли участь у святковому концерті.
     31.10.2019 року для учнів групи № 26 провела виховну годину на тему: "Що таке справжня дружба?". Мета виховної годитни: розкрити значення дружби в житті людини, розвивати в учнів загальнолюдські чесноти, виховувати уважне, шанобливе ставлення один до одного, розвивати уміння товаришувати, цінувати  дружбу, вчити учнів сприймати ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них.


    З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД 1 грудня 2020 року для учнів групи № 16 провела годину спілкування на тему «СНІД – безповоротно змінює життя». Учні отримали нагоду ще раз почути про те, як  важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних  та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. 

15 грудня 2020 року, з метою вшанування подвигу ліквідаторів, з учнями групи № 16 провела бесіду «Пам’ять вчить нас жити». Під час якої нагадала присутнім, що Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.
  

01.09.2021 року проведення виховної години на тему: " 30 років незалежності України".

01.10.2021 року виготовлення осінніх композицій до ДНЯ ВЧИТЕЛЯНемає коментарів:

Дописати коментар