Педагогічна діяльність

Участь у методичних засіданнях
    Беру активну участь у засіданнях педагогічної ради, засіданнях методичних комісій.  Протягом  З 2018 року очолюю методичну комісію загальнопрофесійних дисциплін.  Виступаю на засіданнях з різними доповідями.
        18 жовтня 2023 року  взяла участь в засіданні методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій на тему «Сучасні цифрові технології та їх роль у забезпеченні якості освіти».


         18 січня 2022 року взяла участь у  вебінарі для відповідальних осіб з упровадження SELFIE як інструменту розвитку цифрових компетентностей закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
   Мета проєкту SELFIE – допомогти закладам освіти ефективно використовувати цифрові технології у викладанні та навчанні, визначити, який напрям цифровізації потрібно пріоритезувати й розвивати.

   22 грудня 2021 року в рамках Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» Міністерством освіти і науки України спільно з компанією Microsoft взяла участь в завершальному в цьому році семінарі в рамках процесу розгортання ліцензії Майкрософт Офіс 365 А1 серед закладів (професійно-технічної) освіти.

    25 жовтня 2021 року взяла участь у вебінарі для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо використання Microsoft Teams в організації онлайн заходів. Мета: ознайомлення учасників з особливостями застосування Microsoft Teams в освітньому процесі.
   

23 березня 2021 року взяла участь у  засіданні обласної методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій на тему „Формування предметних і ключових компетентностей на уроках інформатики та інформаційних технологій”, яке відбулося в режимі онлайн.

    23 березня 2021 року  взяла участь у  засідання педагогічної ради на тему “Формування професійної компетентності й особистості майбутнього фахівця в училищі”, яке відбулося  у режимі он-лайн на платформі ZOOM. Представила свій творчий звіт, як керівник гуртка, про роботу у міжатестаційний період.

    15 травня 2020 року взяла участь у  засіданні педагогічної ради в режимі он-лайн конференції на платформі ZOOM. Під час  засідання поділилася досвідом роботи з учнями в умовах дистанційного навчання.

       09.10.2019 року взяла участь в онлайн-консультуванні  викладачів інформатики закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Закарпатській області, який проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету навчально-методичного центру.  Під час заходу обговорювалися питання щодо можливості створення електронних сервісів із конкретних професій для проведення тестування зі спеціальних дисциплін професійно-теоретичної підготовки кваліфікованих робітників різних професій, вибору ресурсу, складу робочої групи зі створення електронних сервісів та визначення терміну завантаження завдань.

      04.04.2019 року взяла участь у засіданні педагогічної ради, яка присвячена підсумкам атестації педагогічних працівників. Тема засідання   "Традиційні та інноваційні технології як засоби соціалізації особистості  у сфері сучасного уроку".  Під  час засідання представила доповідь  "Аспекти ефективності сучасного уроку, які залежать від вікладача".
     10.01.2019 року взяла участь у педагогічних читаннях "Аукціон педагогічних ідей". В якості лоту на аукціон представила «Використання Google ресурсів». Під час доповіді поділилася досвідом використання  Google форми для створення різноманітних анкет, проведення тестування та вікторин.
    
    17.12.2018 року взяла участь у засіданні обласної методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій на тему: "Організація самостійної роботи з використанням інноваційних засобів навчання". Під час виступу поділилася досвідом організації самостійної роботи на уроках інформаційних технологій з використанням сервісів мережі Internet.
    06.12.2018 року взяла участь у засіданні педагогічної ради на тему: "Проблема формування мотивації навчальної діяльності – необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентності особистості". Під час засідання виступила із доповіддю "Мотивація навчальної діяльності -  методи формування".
    07.12.2017 року взяла участь у засіданні педагогічної ради на тему: "Шляхи формування ключових компетентностей учнів на основі творчого й оптимального використання інформаційно-комунікативних та інноваційних педагогічних технологій". Під час засідання виступила із доповіддю "Формування ІКТ компетентності на уроках інформаційних технологій".
 
Проведення майстер-класів
   10 січня 2020 року разом з методистом училища Кучер І.В. провела майстер-клас зі створення кросвордів та інтерактивних вправ. Зацікавлені педагоги познайомились із програмою “CrossvordCreator”, її можливостями, особливостями створення самих кросвордів та спробували самі створювати невеликі кросворди.Також  педагоги  ознайомилися із Інернет-сервісом "LearningApps", за допомогою якого можна створювати різноманітні за змістом, формою, видом інтерактивні вправи та розміщувати їх у блогах.

    09.01. 2021 року разом із методистом Кучер І.В. провела майстер-клас "Створення блогів" для педагогічних працівників училища, які атестуються в цьому навчальному році. Учасники  отримали детальну інструкцію як створити власний блог використовуючи платформу Blogger та виконувати його налаштування.

Підвищення фахового рівня
    21 лютого 2017 року взяла участь у  Всеукраїнському науково-практичному тренінгу «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта», який відбувся  в Київському національному торговельно-економічному університеті. Мета тренінгу: удосконалення та підвищення якості освітньої діяльності, розвиток і поглиблення співробітництва з вищими навчальними закладами і провідними ІТ-компаніями України.
ТЕМАТИКА ТРЕНІНГУ:
1. Цифрова трансформація: функціональні можливості системи електронного документообігу M.E.Doc.
2. Новітні рішення автоматизації підприємства на базі хмарної платформи «jПарус».
3. «1С:Підприємство 8.3»: облік успішності студентів і аналітичний звіт (конфігурація робочого рішення за півгодини).
4. QR-кодування – додатковий (тактильний) канал сприйняття інформації.
5. Програмно-інструментальна платформа дистанційного навчання Moodle.
6. Створення інтерактивних презентацій з використанням хмарних сервісів (Prezi).

  04.01.2017 року взяла участь у семінарі-тренінгу "Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет". Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
   Під час тренінгу виконала ряд практичних завдань, зокрема: презентацію, плакат, схему та інфографіку з використанням веб-сервісів (https://www.canva.com, https://cacoo.com та https://www.easel.ly).
      З 21.01.2019 року по 25.01.2019 року пройшла перший етап курсів підвищення кваліфікації викладачів професійно-теоретичної підготовки на базі Білоцерківського інституті неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.
     01.02.2019 року взяла участь у вебінарі "Сексуальні ризики інтернету: як провести урок в 7-11 класах", який проводила Дьякова Анастасія Дмитрівна, національний експерт із захисту дітей від насильства  уповноваженого Президента України з прав дитини.
   
 З 11.01 2021 року по 29.01.2021 року пройшла курси підвищення кваліфікації керівників гуртків при  Закарпатському  інституті післядипломної педагогічної освіти.
З 27 вересня по 10 жовтня 2021 року брала участь у тренінгу викладачів курсу “Навички для успішної кар’єри” для представників закладів професійної (професійно – технічної) освіти.

8-9 лютого 2020 року взяла участь у всеукраїнській інтернет-конференції «На урок» Безпека в Інтернеті. Мета конференції - актуалізувати інформацію про безпечну поведінку в Інтернеті, що в епоху цифрових технологій актуально і для дітей, і для дорослих. Під час інтернет-конференції були обговорені основні види небезпек для користувачів мережею Інтернет та шляхи захисту від них. Досвідом та інформацією поділися провідні фахівці з питань медіаграмотності та безпечного Інтернету.
Участь в оглядах-конкурсах
Член журі обласних конкурсів:
- конкурсу на кращу методичну розробку уроку з математики „Мій відкритий урок” серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, який проходив з 4 травня до 2 грудня 2020 року.
- конкурсу на кращий учнівський проєкт „Математика в моїй професії” серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, який проходив  з 1 лютого до 30 квітня 2021 року.

 В складі творчої групи брала участь в обласному конкурсі на кращий сценарій Дня відкритих дверей серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який проходив протягом лютого-травня 2021 року.

Взяла участь в огляді-конкурсі на кращий блог викладача інформатики та інформаційних технологій у  2017 році, який проходив з 1 червня до 17 листопада 2017 року. За результатами конкурсу посіла перше місце, нагороджена диплом І ступеня Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
    Участь  в огляді-конкурсі на кращий кабінет математики у професійно-технічних навчальних закладах, який проходив з 10 лютого до 30 квітня 2014 року. Член жюрі конкурсу.
     З 18 січня по 11 березня  2019 року брала участь у конкурсі «Класні керівники – супергерої», організованим проектом «На Урок». Мета: Створити простір для обміну досвідом між класними керівниками, сформувати всеукраїнський каталог розробок для класних керівників в онлайн-бібліотеці «На Урок».
 20 червня 2020 року нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації.


Публікація в ЗМІ
  У інформаційно-методичному збірнику “Вісник” №2/2022, надрукована стаття:  "Використання інтернет-ресурсів для організації самостійної роботи на уроках інформаційних технологій".  
  

У інформаційно-методичному збірнику “Вісник” № 3-4/2020, надрукована методична розробка мого бінарного уроку на тему:  "Технологія та вимоги до створення візитної картки"з предметів виробниче навчання та інформаційні технології, професія: покоївка, адміністратор, агент з адміністрації туризму.



У інформаційно-методичному збірнику “Вісник” № 2-2014, надрукована методична розробка уроку інформатики на тему: “Створення інформаційного буклету”.
   У  журналі "Профтехосвіта"  (№ 9 2017 р.) та збірнику "Вісник" № 4-2015, надрукована розробка мого бінарного уроку на тему: Форми обличчя та їх корекція за допомогою зачіски з використанням прикладної комп’ютерної програми „jKiwi”.

 Розробка урокуна тему: "Розв’язвання показникових рівнянь" розміщена на порталі: https://naurok.com.ua.
    Розробки виховних годин та позакласних заходів на теми: "Що таке справжня дружба?", "Українські вечорниці", "Віфліємська зірка" разміщені на методичному порталі "На урок".

Проведення профорієнтаційної роботи
    З 2016 по2019 рік та з 2022 року відповідальний секретар приймальної комісії. Організовую роботу приймальної комісії, беру участь в організації і проведенні профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів ЗОШ м. Ужгорода та Ужгородського району.
     9 жовтня 2019 року  взяла участь у профорієнтаційному заході  «Вибір професії – крок до успіху»  у рамках  «Форуму кар’єри», який відбувся на базі нашого навчального закладу за організаційної підтримки Ужгородського міського центру зайнятості. Учнівська молодь закладів загальної середньої освіти міста Ужгорода мала можливість отримати інформацію про світ професій за якими здійснюється підготовка в училищі.
    23 листопа 2018 року  взяла участь у Кар’єрному форумі «Освіта, робота, перспектива», який відбувся у Будинку культури смт. Середнє, за організації Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.
   На захід було представлено відеопрезентацію про навчальний заклад,  профорієнтаційний матеріал (буклети, візитки) виготовлені учнями на гуртку "Основи інформаційних та web-технологій".
    4 квітня 2018 року разом із заступником директора з ВР Скибою М.П. провела  профорієнтаційні уроки з учнями випускних класів В.Лазівської ЗЗСО І-Ш ст..Баранинської сільської ради, Р.Комарівської, Середнянської, Лінцівської та Худлівської загальноосвітніх шкіл І-Ш ступенів Ужгородського району.  Під час бесіди учні шкіл отримали інформацію про професії, за якими ведеться підготовка в навчальному закладі, Правила прийому на 2018 рік., а також переглянули відеоматеріали про училище.
  23 листопада 2017 року взяла участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок вакансій», організований Ужгородським районним центром зайнятості. Більше 20 роботодавців презентували свої підприємства та представили наявні вакансії. На заході були присутні учні випускних класів Великолазівської, Середнянської, Лінцівської ЗОШ Ужгородського району.
    21 вересня 2017 року взяла участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри», організований Ужгородським міським центром зайнятості спільно з управлінням освіти Ужгородської міської ради.
    20 квітня 2017 року взяла участь у інормаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Будуй кар’єру в Україні», організованому Ужгородським міським центром зайнятості спільно з управлінням освіти Ужгородської міської ради та департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА.
Проведення позаурочних заходів з предмету
    
06.02.2024 року провела з учнями годину спілкування на тему: «Інтернет – користь чи прихована небезпека». Учасники заходу охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків, правилами поведінки в соціальних мережах.

07.02.2023 року провела із учнями годину-спілкування «Безпека в мережі Інтернет», в ході якої були обговорені питання безпечної поведінки у Всесвітній мережі, потенційні загрози, випадки порушень прав дитини та механізми її захисту. В ході спілкування здобувачі освіти отримали відповіді на питання «Як розпізнати безпечні сайти», поради з виявлення та нейтралізації негативного впливу кібербулінгу, ознайомилися з правилами створення надійних паролів.


08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цього року цей день проходить під гаслом “Разом для кращого Інтернету”, що закликає всі зацікавлені сторони об’єднатися, щоб зробити Інтернет безпечнішим і кращим місцем для всіх, особливо молоді.

08 лютого 2022 року для учнів  розробила і провела  веб-квест «Безпечний Інтернет», в ході якого здобувачі освіти виконували інтерактивні завдання.


09.02.2021 року провела з учнями позакласний захід «Я за безпечний Інтернет».


  11.02.2020 року провела з учнями позакласний захід «Небезпеки в мережі Інтернет».

    05.02.2019 року з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій провела з учнями позакласний захід «Я – за безпечний Інтернет», в ході якого були обговорені  питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту, переглянуті соціальні ролики про безпечний Інтернет та правила роботи в мережі. Учні виконали інтерактивні вправи та прохйшли он-лайн тестування.

     06.02.2018 року провела з учнями училища позакласний захід «Безпечний Інтернет», під час якого вони обговорили позитивні і негативні сторони використання Інтернету, переглянули відеоролик про безпечну роботу в мережі, ознайомили з випущеними стіннівками.
    В рамках Тижня природничо-математичних дисциплін, який проходив в училищі з 01.03.17 р. по 10.03.17 р.  серед учнів групи № 26 провела інтелектуальну гру з Інформатики "Брейн-ринг". Під час заходу учні проявили творчі й інтелектуальні здібності, перевірили свої знання з предмету.
    09.02.2017 року провела у групі № 12 тренінг на тему "Я за безпечний Інтернет". Під час тренінгу учні обговорили віртуальні загрози, які можуть нанести шкоду в реальному житті, визначити шляхи попередження негативного впливу Інтернету, виробили основні правила поводження в глобальній  мережі.
    В рамках Тижня природничо-математичних дисциплін, який проходив в училищі з 29.02.16 р. 
    04.03.2016 року провела інтелектуальну гру з   інформатики "Перший мільйон"яка є аналогом відомої телевізійної версії.

Немає коментарів:

Дописати коментар