суботу, січня 16, 2021

   Співпраця із   Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області 

  У інформаційно-методичному збірнику “Вісник” № 3-4/2020, надрукована методична розробка мого бінарного уроку на тему:  "Технологія та вимоги до створення візитної картки" з предметів виробниче навчання та інформаційні технології, професія: покоївка, адміністратор, агент з адміністрації туризму. 

 «Пам’ять вчить нас жити» – бесіда до вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

15 грудня 2020 року, з метою вшанування подвигу ліквідаторів, з учнями групи № 16 провела бесіду «Пам’ять вчить нас жити». Під час якої нагадала присутнім, що Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.  


 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

    Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими 1988 року. З того часу минуло більше 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною для багатьох країн світу. 

    З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД 1 грудня 2020 року для учнів групи № 16 провела годину спілкування на тему «СНІД – безповоротно змінює життя». Учні отримали нагоду ще раз почути про те, як  важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних  та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ.